Wydarzenia

Dolnośląski Festiwal Rowerowy 2018 to druga edycja święta rowerzystów i pasjonatów aktywnych form spędzania wolnego czasu na dwóch kołach, w regionie uznawanym za rowerową stolicę Polski. To połączenie imprezy wystawienniczej z kongresem rowerowym oraz atrakcjami sportowymi. Na jeden kwietniowy weekend (20-22.04.2018) zamienimy wrocławską Halę Stulecia w strefę dobrej, rowerowej zabawy.

Podczas imprezy będziemy promować wśród uczestników Festiwalu ofertę DOLNOŚLĄSKIEJ KRAINY ROWEROWEJ - drogi rowerowe, szlaki, pensjonaty, restauracje, atrakcje, zabytki, możliwości aktywnego spędzenia czasu. 

Na naszym stoisku będziecie mogli zakupić mapy, przewodniki czy też koszulki lub torby z naszym logo. Z myślą o dzieciach dostępne będą kamizelki, odblaski i rowerowe breloczki. 

Jeśli jesteś usługodawcą i działasz w branży turystycznej w Dolnośląskiej Krainie Rowerowej, skontaktuj się z nami i przekaż nam swoje materiały promocyjne: broszurki, ulotki, wizytówki: 667 442 772, e-mail: wzgorzaidolina@gmail.com

Zdjęcia

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...