Ciekawe miejsca

Od kilku lat Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji  zajmuje się  organizacją zgrupowań sportowych dla szkół , klubów sportowych i organizacji.

Twardogóra znajduje się w województwie dolnośląskim (ok.50 km od Wrocławia), w powiecie oleśnickim. Prawie każda miejscowość gminy Twardogóra leży wśród lasów (lasy stanowią 45% powierzchni gminy), to miejsce  pozwala na wypoczynek i efektywne treningi.

Nasza infrastruktura pozwala nam  na goszczenie sportowców wielu  dyscyplin, między innymi piłki siatkowej, koszykówki, piłki ręcznej, piłki nożnej , tańca, badmintona, lekkiej atletyki.

Zdajemy sobie sprawę jak ważna w budowaniu formy sportowej jest odpowiednio zbilansowana dieta, dlatego staramy się wychodzić naprzeciw aktualnym oczekiwaniom. Rodzaj posiłków oraz pory ich podawania ustalamy indywidualnie z każdym klientem i jesteśmy w tym względzie elastyczni. Rozumiemy, że specjalne życzenia dotyczące diety to w sporcie to często niezbędny wymóg w drodze do sukcesu. Wszystkie obiekty, w tym także noclegowe, stanowiące infrastrukturę dla zgrupowań sportowych stanowią spójną całość .

Do dyspozycji naszych gości są również liczne ścieżki rowerowe (posiadamy wypożyczalnię rowerów) i spacerowe, które ciągną się przez zielone, pagórkowate tereny, co pozwala zoptymalizować trening każdej dyscypliny sportowej.

Zgrupowanie to nie tylko wysiłek fizyczny, to także często konieczność zorganizowania prelekcji, wykładu, spotkania, w celu omówienia postępów w treningu. Posiadamy salę wypoczynkową z dużym telewizorem umożliwiającym prezentacje z komputera. Nasi goście mają nieograniczony dostęp do bezprzewodowego Internetu.

www.gosir.twardogora.pl

Zdjęcia

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...