Wydarzenia

Zapraszamy aktywne rodziny (rodzice lub opiekunowie z dziećmi 7+) na kajakowo – rowerową przygodę z okazji rozpoczęcia wakacji.
 
Plan wydarzenia:

9: 00 Przyjazd uczestników we własnym zakresie z rowerami do Żmigrodu (możliwy parking w Zespole Pałacowo-Parkowym lub dojazd PKP).

9:30 Zwiedzanie Zespołu Pałacowo-Parkowego (baszta, ruiny) z przewodnikiem.

W tym czasie organizatorzy przygotowują kajaki, pakują bagaże i rowery uczestników na przyczepę.

11:00 Rozpoczęcie spływu kajakowego rzeką Barycz (rodzice płyną z dziećmi) na trasie Żmigród – Lubiel (ok. 10 km). Spływ poprzedza odprawa. Rowery będą czekać na mecie spływu. Każdy uczestnik otrzymuje kamizelkę ratunkową.
 
14:30 Biwak w Lubielu, ognisko z kiełbaskami, gry i zabawy (można zabrać własne sprzęty do gier w plenerze)
 
16:00 Wyjazd rowerami z przewodnikiem w drogę do Żmigrodu (ok. 10 km), po drodze ok. 2 postoje, zwiedzanie ciekawych miejsc.
 
Cena: 119 zł/osoba
 
Cena zawiera: zwiedzanie ZPP z przewodnikiem, wynajem kajaków, transport rowerów (i większego bagażu) na metę spływu, ognisko z kiełbasą na mecie spływu, wycieczka rowerowa z przewodnikiem na trasie Lubiel - Żmigród.
Liczba miejsc ograniczona: 30 osób

Wiek uczestników: 7 + (dziecko musi samodzielnie i sprawnie poruszać się rowerem, w kajaku płynie z rodzicem/opiekunem). Zachęcamy do udziału rodziny z dziećmi.

Dojazd, ubezpieczenie i prowiant na drogę we własnym zakresie.
 
kontakt: Messenger/ Dolnośląska Kraina Rowerowa lub e-mail: dolnoslaskakrainarowerowa@gmail.com
 
Rezerwacja miejsca poprzez wpłatę na konto Stowarzyszenia przed wydarzeniem, po uprzednim mailowym zgłoszeniu u organizatora. W zgłoszeniu należy podać liczbę uczestników, wiek dzieci, dane kontaktowe do os. zgłaszającej. W mailu zwrotnym prześlemy dane organizacyjne oraz numer konta do wpłaty. Każdy uczestnik otrzyma też potwierdzenie uiszczenia opłaty (faktura).
 
Organizator zastrzega sobie zmianę trasy w razie niskiego stanu wody lub odwołanie wydarzenia ze względu na zbyt niską liczbę zgłoszeń lub inne wydarzenia niezależne od organizatora.

Zdjęcia

Aplikacja mobilna

Pobierz bezpłatną
aplikację na
smartfony

App Store Google Play
Phones
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...