Ciekawe miejsca

„Koński Dwór” to położone w malowniczym Morzęcinie Wielkim centrum aktywnego wypoczynku. Jest to również miejsce dla osób ceniących spokojny, duchowy i intelektualny relaks pośród natury. Oddalony zaledwie o 25 km od Wrocławia, Morzęcin Wielki jest krainą łąk, lasów i polnych ścieżek, w której można cieszyć się powietrzem, ciszą, a nocą - podziwiać rozgwieżdżone niebo.

Dla najmłodszych działa tu klub „Kolorowy Konik”, w którym dzieci wprowadzane są w świat kucyków, dla starszych prowadzone są zajęcia nauki jazdy konnej oraz gimnastyki w siodle Zajęcia odbywają się przez cały rok. Kryta ujeżdżalnia zapewnia komfort nauki a oświetlony plac pozwala na jazdę po zmroku.

Do osób w każdym wieku skierowana jest również oferta gimnastyczna. Profesjonalne zajęcia z jogi, pilatesu oraz body-artu i innego treningu funkcjonalnego odbywają się w miłej atmosferze w specjalnie do nich zaprojektowanej i w pełni wyposażonej sali „Body&Mind”.

„Koński Dwór” to także Pensjonat Spokojnej Starości dla koni. Stajnię otaczają padoki i pastwiska. 

Na terenie ośrodka znajduje się miejsce na ognisko i grill oraz plac zabaw dla dzieci.

 

Zdjęcia

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...