Ciekawe miejsca

Jesteśmy rodzinną restauracją z blisko 30 letnim doświadczeniem. Dotychczas funkcjonowaliśmy w Zamku Myśliwskim pod Gądkowicami, obecnie jesteśmy w nowym obiekcie w Nowym Zamku 8B, pod Miliczem. Aktualnie w obiekcie znajduje się restauracja na 100 osób, z tarasem i 2 wiatami. Docelowo na piętrze powstaną pokoje gościnne. 

W ofercie restauracji mamy, tak jak dotychczas, przede wszystkim dania kuchni myśliwskiej oraz rybnej, przyrządzamy również tradycyjne polskie dania mięsne oraz jarskie. Wszystko jest przyrządzane na miejscu, z najwyższej jakości surowca. Współpracujemy z innymi lokalnymi producentami, u których zaopatrujemy się w świeży nabiał, pieczywo (piekarnia Gądkowice), owoce i soki (gospodarstwo sadownicze Dziekan), ryby (gospodarstwo rybackie „Możdżanów G. i K. Girus). Do dań podajemy zdrowe dodatki: własnego wyroby makarony i kluski, różnorodne kasze, surówki i sałatki.

Nasza kuchnia jest naszą największą DUMĄ. A zadowolenie na twarzy Gości i puste talerze są dla nas największą SATYSFAKCJĄ.

 

 

Organizujemy biesiady myśliwskie w restauracji oraz na zewnątrz – na tarasie lub pod wiatami. Mile widziani są również wegetarianie!

Nasza sala restauracyjna pomieści jednorazowo do 100 osób, na tarasie jest 20 miejsc a pod wiatami kolejne 50 – 60.

Obsługujemy Gości indywidualnych jak i grupowych,  zapraszamy do organizacji szkoleń oraz imprez i uroczystości rodzinnych. 

Na życzenie jesteśmy w stanie przygotować nasze potrawy na zamówienie na wynos, np. z okazji świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocy, rodzinnych uroczystości  itp. Nie świadczymy usług stricte cateringowych, tzn. nie obsługujemy imprez wyjazdowych.

REZERWACJE dla większych grup (powyżej 10 osób):

Przyjmujemy rezerwacje telefoniczne oraz mailowe.

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości  30 – 50  % planowanych kosztów, w zależności od charakteru rezerwacji.

Płatności należy dokonać przelewem na konto: 49 1090 1157 0000 0001 0987 7605 w terminie do 14 dni przed terminem wydarzenia. Brak wpłaty zaliczki oznacza rezygnację.

W przypadku rezerwacji w ostatniej chwili przyjmujemy wyłącznie zaliczki gotówkowe.

W przypadku pytań koniecznie prosimy o kontakt telefoniczny.

UDOGODNIENIA:

- możliwość płatności kartą                                                   

- bezpłatny dostęp do internetu/ wifi           

- zakaz palenia

- bezpłatne materiały informacyjne   

- sprzedaż wydawnictw turystycznych

- parking dla aut na dłużej niż 24 h 

 

UDOGODNIENIA DLA ROWERZYSTÓW:    

- stojak na rowery                  

- bezpieczny, nieodpłatny parking rowerowy                

- części zamienne lub lista serwisów 

- dostępne narzędzia do prostych napraw                                        

- pełnowartościowe śniadania dla rowerzystów      

- oferta lunch pakietów         

   

Miejsca

Miejsce Przyjazne Rowerzystom: tak

O Restauracji

Metoda płatności: Gotówka + Karta

Zdjęcia

Aplikacja mobilna

Pobierz bezpłatną
aplikację na
smartfony

App Store Google Play
Phones
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...