Ciekawe miejsca

Żmigrodzki Punkt Informacji Turystycznej mieści się w zabytkowej baszcie przy Zespole Pałacowo-Parkowym. Posiada certyfikat polskiego systemu informacyjnego.

W IT prowadzimy dystrybucję materiałów informacyjnych o ofercie regionu - bezpłatne mapki zrywki, ulotki, broszury, wizytówki udostępnione przez usługodawców turystycznych oraz sprzedaż przewodników, atlasów i map. U nas dostępne są również żmigrodzkie znaczki turystyczne. 

W IT można wypożyczyć rowery oraz kajaki do pływania w parkowych stawach, zarezerwować miejsce na grilla w parku czy też wypożyczyć lornetki lub lunety do obserwacji przyrody. 

Punkt informacji turystycznej posiada wydzielony i oznakowany parking rowerowy wyposażony w stojak na 20 rowerów, który objęty jest monitoringiem. W punkcie dostępne są narzędzia pozwalające na dokonanie podstawowych napraw i regulacji rowerów. Posiada także w ofercie możliwość odpłatnego wypożyczenia rowerów. W punkcie jest możliwość skorzystania z nieodpłatnego internetu. Posiada także dostępną aktualną informację o usługach turystycznych w sąsiedztwie oraz innych miejsc przyjaznych rowerzystom.

 

UDOGODNIENIA:

- mówimy po niemiecku

- bezpłatny dostęp do internetu/ wifi           

- zakaz palenia

- bezpłatne materiały informacyjne   

- sprzedaż wydawnictw turystycznych i pamiątek regionalnych

 

UDOGODNIENIA DLA ROWERZYSTÓW:   

- stojak na rowery      

- bezpieczny, nieodpłatny parking rowerowy                      

- części zamienne lub lista serwisów 

- nieodpłatne przechowywanie bagażu        

- dostępne narzędzia do prostych napraw    

- wydzielone miejsce na odpoczynek

- możliwość wysuszenia mokrych ubrań                              

- informacja o wycieczkach

- odpłatne wypożyczanie rowerów

 

Miejsca

Miejsce Przyjazne Rowerzystom: tak

Zdjęcia

Aplikacja mobilna

Pobierz bezpłatną
aplikację na
smartfony

App Store Google Play
Phones
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...