Ciekawe miejsca

reKOMendujemy RELAKS W KOM

Start w Dolinę Baryczy warto zaplanować w Kreatywnym Obiekcie Multifunkcyjnym. Mamy wygodny parking dla naszych gości i atrakcyjne zaplecze turystyczne.

Mieścimy się przy ścieżce rowerowej „Kolej na Rower” (trasą dawnej kolejki wąskotorowej). W przestrzeni kawiarnianej i ogrodzie jest miejsce do przyjemnego spędzenia czasu na kreatywnych grach podwórkowych, planszówkach o Dolinie Baryczy czy beztroskiej zabawie w Bezpiecznych Strefach Relaksu. Zapraszamy gości do odwiedzenia unikatowego Muzeum Bombki, Galerii Druha Bolka i Kawiarni Stara Bombkarnia, z menu opartym na produktach lokalnych. Naszą specjalnością są tosty z pastą z wędzonego karpia na regionalnej chałce i chrupiące gofry z sezonowymi owocami.

Jesteśmy na Kolorowym Szlaku Karpia, a nasze usługi są certyfikowane znakiem Dolina Baryczy Poleca oraz objęte systemem Dolnośląska Kraina Rowerowa i Gra kolekcjonerska Znaczki Turystyczne.

 

Godziny otwarcia w okresie maj - wrzesień 2020 

każda sobota i niedziela w godz. 10:00 - 18:00 

Miejsca

Miejsce Przyjazne Rowerzystom: tak

Zdjęcia

Aplikacja mobilna

Pobierz bezpłatną
aplikację na
smartfony

App Store Google Play
Phones
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...