Ciekawe miejsca

Do Państwa dyspozycji mamy 10 kajaków polietylenowych aquarius protour. Są to kajaki 2-osobowe z miejscem na dziecko. Bardzo wygodne. Posiadają ergonomiczne oparcia, a także specjalny schowek na bagaż. Dzięki zastosowanemu materiałowi bardzo wytrzymałe na zniszczenia, otarcia itp. Przydaje się to zwłaszcza przy pokonywaniu przeszkód. Zawsze do wypożyczanych kajaków zapewniane są kamizelki asekuracyjne oraz ratunkowe specjalnie przygotowane dla dzieci. Do dyspozycji mamy aluminiowe wiosła zarówno skrętne jak i tradycyjne. W razie potrzeby można pożyczyć także specjalne worki wodoszczelne na ekwipunek.

W razie potrzeby współpracujemy z zaprzyjaźnionymi wypożyczalniami i możemy dostarczyć większą ilość kajaków. Współpracujemy także z wykwalifikowanymi ratownika WOPR, których w razie potrzeby można wynająć przy organizacji spływu. Współpracujemy także z firmami świadczącymi usługi transportowe, które w razie potrzeby mogą przewieźć uczestników spływu.

Nasze usługi świadczymy na terenie Doliny Baryczy. Pływamy po rz. Baryczy i jej dopływach – Prądnia/Branda, Orla, Młynówka Sułowsko-Radziądzka, Rów Paszkowy i wiele innych. Dostępność tras uzależniona jest od pory roku i stanu wody. Najlepsze okresy to wiosna i jesień. Trasy można dopierać w zależności od umiejętności, czasu i sił. Najkrótsze spływy zajmą kilka godzin, a najdłuższe kilka dni. Barycz to rzeka o najmniejszym w Polsce spadku, stąd płynie wolno i nadaje się świetnie na rodzinne spływy. Oczywiście zawsze trzeba pamietać, iż woda to żywioł i należy zachować wobec niej respekt i przestrzegać zasad bezpieczeństwa.

Uwaga!Nasza firma wypożycza kajaki. Nie jesteśmy organizatorami spływów.

Zdjęcia

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...