Ciekawe miejsca

System przeszkód zawieszony pomiędzy drzewami przeznaczony dla dzieci w wieku 5-13 lat. Składa się z 15 stacji różniących się między sobą stopniem trudności. Każda z baz umożliwia rozwijanie u dziecka umiejętności ruchowe, a także skłania do myślenia taktycznego.

Poza ofertą parku linowego w Campus Domasławice na dzieci czekają inne atrakcje:

PLAC ZABAW

Ogrodzona strefa zabaw złożona jest z drewnianego kompleksu domków, drabinek oraz mostków. Konstrukcję wzbogacono o zjeżdżalnie, piaskownicę, a także huśtawki. Dodatkową atrakcją jest imponujących rozmiarów wigwam, w którym organizowane są kreatywne warsztaty oraz zajęcia dodatkowe.

ZWIERZYNIEC

W północnej części campusu znajduje się dedykowana zagroda z wybiegiem dla kóz. Aktualnie zamieszkują ją cztery wyjątkowej urody okazy, które każdorazowo stają się największą atrakcją ośrodka. Możliwość obcowania ze zwierzętami stanowi nie lada atrakcję szczególnie dla dzieci.

MINI QUADY

Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy prawdziwą motoryzacyjną gratkę – możliwość przejażdżki quadem w wersji mini. Wyznaczona do tego celu trasa obfituje w mnóstwo atrakcji, a ponadto dostarcza sporą dawkę adrenaliny. Zapraszamy wszystkie maluchy!

STAW REKREACYJNY

Pomiędzy Recepcją a Restauracją Camperia znajduje się niewielki staw z mini plażą – miejsce, którego potencjał ujawnia się szczególnie w miesiącach letnich. Z powodzeniem można tu schłodzić w upalny dzień stopy, poopalać się na piasku, a także popływać na wypożyczonej łódce.

Zdjęcia

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...