Ciekawe miejsca

Edukacja ekologiczna i przyrodniczo- leśna to jedno z najważniejszych zadań leśnych kompleksów promocyjnych. Zależy nam żebyście idąc do lasu mieli świadomość że jest on również Waszą własnością i jako taką go traktowali. My ze swej strony postaramy się sprostać roli przewodników. Spróbujemy przekazać Wam naszą wiedzę i doświadczenie jak najlepiej potrafimy organizując dla Państwa:

·       Zajęcia terenowe,

·       Pogadanki, prelekcje,

·       Warsztaty przyrodnicze, plastyczne, fotograficzne,

·       Konkursy,

·       Akcje tematyczne.

Uczestnicy naszych zajęć to głównie dzieci przedszkolne i młodzież szkolna wszystkich grup wiekowych.

Przyjeżdżają też do nas grupy zorganizowane osób dorosłych z różnych zakładów pracy, uniwersytetów trzeciego wieku, klubów seniora czy kół PTTK.

Wszystkich chętnie witamy i staramy się  zorganizować ciekawe zajęcia, w zależności od Państwa potrzeb i propozycji.

Większość zajęć prowadzimy  na terenie Nadleśnictwa ale równie chętnie korzystamy z zaproszeń żeby poprowadzić zajęcia  u Was.

Zajęcia prowadzimy bezpłatnie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy chcą odwiedzić Dolinę Baryczy do skorzystania z naszej oferty .

Poniżej umieściliśmy druk karty zgłoszenia na zajęcia, jeśli macie Państwo ochotę spotkać się z nami prosimy o jej wypełnienie i odesłanie na adres podany na karcie. Dzięki temu łatwiej nam będzie zaplanować spotkanie. Poniżej zamieszczamy link z kalendarzem wolnych terminów.

Kalendarz Zajęć Edukacyjnych

Jeśli jeszcze Państwo nie są zdecydowani lub chcecie uzyskać więcej informacji zajrzyjcie tutaj lub zadzwońcie pod numer 664 922 213, a otrzymacie wszelkie niezbędne informacje.

Edukacja- gry i zabawy dla dzieci

MATERIAŁY DO POBRANIA

 

 

Zdjęcia

Aplikacja mobilna

Pobierz bezpłatną
aplikację na
smartfony

App Store Google Play
Phones
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...