Ciekawe miejsca

"Niezły Młyn" łączy w sobie zalety nowoczesnego i komfortowego hotelu oraz najlepiej pojmowanej agroturystyki. Zapraszamy zarówno gości indywidualnych, jak i grupy zorganizowane. Wyróżnia nas organizowanie zdarzeń turystyki wszelakiej na całym Dolnym Śląsku i najbliższym pograniczu Czech i Niemiec. Na liście rozrywek, które umilą Państwa pobyt w "Niezłym Młynie" znajdują się spotkania z wędkarstwem, nordic walking, przejażdżka bryczką wśród okolicznych łąk, lasów i stawów, spływy kajakowe oraz wycieczki rowerowe, a wszystko to na łonie pięknej i ekologicznie czystej przyrody Doliny Baryczy.

Nasz hotel dysponuje 38 stylowo urządzonymi pokojami, w których łącznie zawiera się 137 miejsc noclegowych. Każdy pokój dysponuje oddzielną łazienką, telewizorem oraz łączem internetowym. W cenie noclegu zawiera się śniadanie, a także możliwość korzystania z części SPA na którą składa się basen, jacuzzi oraz sauna sucha. Przy pobycie obejmującym dwie doby hotelowe obiadokolacja gratis.

Ceny:

nocleg w pokoju 1-osobowym - single room ze śniadaniem - 150 zł;
nocleg w pokoju 2-osobowym - twin room (2 pojedyncze łóżka) ze śniadaniem - 200 zł;
nocleg w pokoju 2-osobowym - double room (łóżko małżeńskie) ze śniadaniem - 230 zł;
nocleg w pokoju 4-osobowym ze śniadaniem - 340 zł;

nocleg w pokoju 5-osobowym (rodzinnym) ze śniadaniem - 360 zł;
dodatkowa osoba w pokoju – 50zł

Dodatkowe informacje na naszej stronie. Zapraszamy! 

Zdjęcia

Aplikacja mobilna

Pobierz bezpłatną
aplikację na
smartfony

App Store Google Play
Phones
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...