Trasy rowerowe

Droga rowerowa prowadzi od końca miejscowości Miłochowice w kierunku Milicz, wzdłuż drogi krajowej Trzebnica - Krotoszyn nr 15. Drogą rowerową, która następinie przechodzi w ciąg pieszo rowerowy można przejechać cały Milicz, wzdłuż ww. drogi krajowej. Następnie droga skręca w kierunku na Sulmierzyce (droga powiatowa) i prowadzi przed podmilickie Wszewilki, aż do przejazdu kolejowego. 

Za przejazdem można jechać dalej drogą powiatową - ze względu na spore natężenie ruchu samochodowego oraz drogę prowadzącą przez las, należy zachować wszelkie dostępne środki bezpieczeństwa. w Średzinie można odbić wstronę Nowego Zamku i Nowego Grodziska, kontynuować jazdę groblą między stawami, Rudę Milicką i drogą rowerową trasą dawnej wąskotorówki zrobić pętlę do Milicza (wjazd od strony Sławoszowic/zalewu rekreacyjnego). 

Trasy

Rodzaj nawierzchni: Droga utwardzona
Rodzaj oznakowania w terenie: droga rowerowa

Aplikacja mobilna

Pobierz bezpłatną
aplikację na
smartfony

App Store Google Play
Phones
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...