Ciekawe miejsca

W leśnym zakątku Milicza (obok OSiR) znajduje się dawny kompleks rekreacyjny, w którym obecnie mieści się Borowik Milicz. Świeżo wyremontowany budynek zawiera 24 pokoje z łazienkami oraz 4 apartamenty z 60 miejscami noclegowymi. Obiekt zapewnia udogodnienia dla osób niepełnosprawnych – w środku znajdują się 2 oddzielne pokoje zaprojektowane pod kątem osób poruszających się na wózku inwalidzkim. 

Obiekt polecany rowerzystom - blisko miasta, ale z dala od miejskiego ścisku, pośród sosnowego lasu, w bezpośrednim sąsiedztwie szlaków rowerowych i pieszych. 

Borowik dysponuje rowerownią do bezpiecznego przechowania rowerów, miejscem na odpoczynek, grill, ognisko. W pokojach znajdują się aneksy kuchenne, w recepcji można zamówić przekąski, proste dania, w tym śniadania. Obok restauracja Relax i kąpielisko Karłów. 

Miejsca

Miejsce Przyjazne Rowerzystom: tak

Zdjęcia

Aplikacja mobilna

Pobierz bezpłatną
aplikację na
smartfony

App Store Google Play
Phones
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...