Ciekawe miejsca

„Koński Dwór” to położone w malowniczym Morzęcinie Wielkim centrum aktywnego wypoczynku. Jest to również miejsce dla osób ceniących spokojny, duchowy i intelektualny relaks pośród natury. Oddalony zaledwie o 25 km od Wrocławia, Morzęcin Wielki jest krainą łąk, lasów i polnych ścieżek, w której można cieszyć się powietrzem, ciszą, a nocą - podziwiać rozgwieżdżone niebo.

Dla najmłodszych działa tu klub „Kolorowy Konik”, w którym dzieci wprowadzane są w świat kucyków, dla starszych prowadzone są zajęcia nauki jazdy konnej oraz gimnastyki w siodle Zajęcia odbywają się przez cały rok. Kryta ujeżdżalnia zapewnia komfort nauki a oświetlony plac pozwala na jazdę po zmroku.

Do osób w każdym wieku skierowana jest również oferta gimnastyczna. Profesjonalne zajęcia z jogi, pilatesu oraz body-artu i innego treningu funkcjonalnego odbywają się w miłej atmosferze w specjalnie do nich zaprojektowanej i w pełni wyposażonej sali „Body&Mind”.

„Koński Dwór” to także Pensjonat Spokojnej Starości dla koni. Stajnię otaczają padoki i pastwiska. 

Na terenie ośrodka znajduje się miejsce na ognisko i grill oraz plac zabaw dla dzieci.

 

Region

Wzgórza Trzebnickie

Gmina

Oborniki Śląskie

Zdjęcia

Aplikacja mobilna

Pobierz bezpłatną
aplikację na
smartfony

App Store Google Play
Phones
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...