Ciekawe miejsca

Od kilku lat Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji  zajmuje się  organizacją zgrupowań sportowych dla szkół , klubów sportowych i organizacji.

Twardogóra znajduje się w województwie dolnośląskim (ok.50 km od Wrocławia), w powiecie oleśnickim. Prawie każda miejscowość gminy Twardogóra leży wśród lasów (lasy stanowią 45% powierzchni gminy), to miejsce  pozwala na wypoczynek i efektywne treningi.

Nasza infrastruktura pozwala nam  na goszczenie sportowców wielu  dyscyplin, między innymi piłki siatkowej, koszykówki, piłki ręcznej, piłki nożnej , tańca, badmintona, lekkiej atletyki.

Zdajemy sobie sprawę jak ważna w budowaniu formy sportowej jest odpowiednio zbilansowana dieta, dlatego staramy się wychodzić naprzeciw aktualnym oczekiwaniom. Rodzaj posiłków oraz pory ich podawania ustalamy indywidualnie z każdym klientem i jesteśmy w tym względzie elastyczni. Rozumiemy, że specjalne życzenia dotyczące diety to w sporcie to często niezbędny wymóg w drodze do sukcesu. Wszystkie obiekty, w tym także noclegowe, stanowiące infrastrukturę dla zgrupowań sportowych stanowią spójną całość .

Do dyspozycji naszych gości są również liczne ścieżki rowerowe (posiadamy wypożyczalnię rowerów) i spacerowe, które ciągną się przez zielone, pagórkowate tereny, co pozwala zoptymalizować trening każdej dyscypliny sportowej.

Zgrupowanie to nie tylko wysiłek fizyczny, to także często konieczność zorganizowania prelekcji, wykładu, spotkania, w celu omówienia postępów w treningu. Posiadamy salę wypoczynkową z dużym telewizorem umożliwiającym prezentacje z komputera. Nasi goście mają nieograniczony dostęp do bezprzewodowego Internetu.

www.gosir.twardogora.pl

Region

Nizina Oleśnicka

Gmina

Twardogóra

Zdjęcia

Aplikacja mobilna

Pobierz bezpłatną
aplikację na
smartfony

App Store Google Play
Phones
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...