Aktualności

W dniu 21 maja podpisaliśmy umowę na dofinansowanie w wysokości 10 000,00 zł na wydanie aktualizacji najpiękniejszych trasach rowerowych i atrakcjach dla rowerzystów w Dolnośląskiej Krainie Rowerowej. Dotacja została przyznana przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego.

Dzięki otrzymanej dotacji wydamy aktaulizację okazałego, 170 stronicowego przewodnika rowerowego, zawierającego opisy najpiękniejszych tras, zdjęcia krajobrazów, rekomendacje Miejsc Przyjaznych Rowerzystom, różnorodnych usług, atrakcji i porad dla rowerzystów. Do puli przewodników wydanych w języku polskim dołączy część w języku angielskim, ponieważ coraz więcej na naszych drogach obcokrajowców :)

 

Przewodniki cieszące się w ubiegłych latach bardzo dużym zainteresowaniem rowerzystów będą dostępne w IT (Żmigród, Milicz, Krośnice), w Miejscach Przyjaznych Rowerzystom oraz podczas imprez i wydarzeń rowerowych. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...