Aktualności

3 odcinek Ostrego Koła nadawaliśmy z Wąsosza - uroczego zakątka zieleni i spokoju nad ujściem Baryczy.

W niedzielę 30 maja wraz z Radiem Wrocław w ramach programu dla kolarzy pasjonatów poznawaliśmy tasy rowerowe w gminie Wąsosz. Pogoda nie dała rady zniechęcić blisko 30 śmiałków, którzy udział w programie wygrali wysyłając sms do radia. W nagrodę, już po godzinie niebo się rozchmurzyło i wyszło słońce.

 

 

Apetyty były wielkie i wszystkie zostały zaspokojone! Gospodarze - Burmistrz Paweł Niedźwiedź i dyrektor Zespołu Placówek Kultury Dawid Bodera wraz z zespołem, przygotowali przepyszne, pożywne śniadanie w większości z lokalnych produktów, po czym zabrali gości m.in. z Kłodzka, Walimia, Wrocławia, Kiełczowa, Żmigrodu w 30 km trasę po najpiękniejszych miejscach w gminie . Po drodze zwiedziliśmy Halinówkę, ruiny pałacu w Górce Wąsoskiej, Sądowel, Czeladź Wielką. Uczestników zachwyciły bezkresne zielone przestrzenie i spokój panujący na drogach. Nic tylko zwiedzać Wąsosz na rowerze!

fotorelacja: Marta Kamińska. Tu możecie odsłuchać wywiady:

 https://www.radiowroclaw.pl/.../Ostre-Kolo-Zapraszamy-do...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...