Aktualności

Twardogóra przygotowała sycące śniadanie i świetną trasę.

Po spotkaniu z lokalnymi gwiazdami sportu (Robert Szczot - piłkarz i trener, Robert Wilkowiecki - triathlonista ze ścisłej polskiej czołówki i Maciej Wilkowiecki - ojciec Roberta i jego pierwszy trener, kiedyś wyczynowo uprawiający kolarstwo oraz Adriana Gąsior - jedna z najszybszych polskich juniorek lekkoatletek - wszyscy pochodzą z Twardogóry) i obfitym, ale bardzo zdrowym śniadaniu przygotowanym przez ekipę GOSiR Twardogóra ruszyliśmy w atrakcyjną, choć dość wymagającą trasę (sporo podjazdów i piaszczystych odcinków).

 

 

Dzięki Tomaszowi Dżugajowi z GOSiR, przy udziale burmistrza Pawła Czulińskiego oraz Jana Świerada, dyrektora GOSiR, odwiedziliśmy malownicze szlaki biegnące przez wsie i lasy oraz miejscowe perełki, tj. drewniany kościółek w Chełstowie, barokowy pałac w Goszczu, porównywany do poczdamskiego Sanssouci, gdzie trwają od lat prace renowacyjne czy robiący wielkie wrażenie zespół obiektów sportowo - rekreacyjnych. Uczestnicy pełni wrażeń i pamiątek z gminy Twardogóra oraz Dolnośląskiej Krainy Rowerowej wrócili do swoich domów dopiero pod wieczór. Kolejne programy z cyklu #OstreKoło w Dolnośląskiej Krainie Rowerowej już na wiosnę 2022. Słuchajcie Radia Wrocław. Zapraszamy!

 

fot. Marta Kamińska

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...