Aktualności

Choć #IVDzieńbezSamochoduwDolnośląskiejKrainieRowerowej przeszedł już do historii, wciąż z chęcią wracamy do tego wyjątkowego dnia. Słaba pogoda nie odstraszyła prawdziwych entuzjastów dwóch kółek, na starcie pojawiło się ponad 100 osób!

Uczestnicy z energią i prawdziwym sportowym zapałem pokonali jedną z trzech dostępnych tego dnia tras (20, 40 i 60 km) po czym powrócili na metę przy Zespole Pałacowo - Parkowym w Żmigrodzie, gdzie czekał na nich poczęstunek, upominki z Dolnośląskiej Krainy Rowerowej i gminy Żmigród, aromatyczna kawa od Przystanek Kawa w Dolinie Baryczy, domowe ciasta od gospodyń z Rudy Żmigrodzkiej , zdrowa woda i kolorowa oranżada z Martonu (żadnego plastiku, żadnych rurek, tylko butelki zwrotne!!).

Dla aktywnych dzieciaków i ich równie aktywnych rodziców zabawy ruchowo-sprawnościowe poprowadziły przemiłe instruktorki z RADOHA, chętni mogli spróbować swoich sił na tandemach ze Stowarzyszenia Borówek lub kreatywnych rowerach z projektu Youth Bike Love'21 - międzynarodowej wymianie młodzieży studiującej z UE. Na najwytrwalszych, którzy zostali z nami do końca, czekała nie lada gratka - doskonały koncert Orkiestra Na Dużym Rowerze / Big Bike Orchestra , która pod scenę zajechała na pięcioosobowym rowerze, po czym dała doskonały pokaz swoich wokalno-instrumentalnych umiejętności. Rozśpiewana publika została nagrodzona wspólnymi fotkami z artystami Dziękujemy, że byliście z nami! Dziękujemy za Wasz wkład w zieloną przyszłość i lepszy klimat Oznaczcie się w komentarzach.

Dziękujemy za Wasze ogromne wsparcie w organizacji Żmigród Żmigrodove roverlove Zespół Placówek Kultury w Żmigrodzie Informacja Turystyczna "Baszta" Żmigród Radio SuperNova

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...