Aktualności

Zaprasza do aktywnego rozpoczęcia wakacji.

Stowarzyszenie "Dolnośląska Kraina Rowerowa" zaprasza aktywne rodziny (rodzice lub opiekunowie z dziećmi 7+) na kajakowo – rowerową przygodę z okazji rozpoczęcia wakacji.
 
 
 
Plan wydarzenia:

9:00 Przyjazd uczestników we własnym zakresie z rowerami do Żmigrodu (możliwy parking w Zespole Pałacowo-Parkowym lub dojazd PKP).

9:30 Zwiedzanie Zespołu Pałacowo-Parkowego (baszta, ruiny) z przewodnikiem.

W tym czasie organizatorzy przygotowują kajaki, pakują bagaże i rowery uczestników na przyczepę.

11:00 Rozpoczęcie spływu kajakowego rzeką Barycz (rodzice płyną z dziećmi) na trasie Żmigród – Lubiel (ok. 10 km). Spływ poprzedza odprawa. Rowery będą czekać na mecie spływu. Każdy uczestnik otrzymuje kamizelkę ratunkową.
 
14:30 Biwak w Lubielu, ognisko z kiełbaskami, gry i zabawy (można zabrać własne sprzęty do gier w plenerze)
 
16:00 Wyjazd rowerami z przewodnikiem w drogę do Żmigrodu (ok. 10 km), po drodze ok. 2 postoje, zwiedzanie ciekawych miejsc.
 
Cena: 119 zł/osoba
 
Cena zawiera: zwiedzanie ZPP z przewodnikiem, wynajem kajaków, transport rowerów (i większego bagażu) na metę spływu, ognisko z kiełbasą na mecie spływu, wycieczka rowerowa z przewodnikiem Żmigród - Lubiel.
 
Liczba miejsc ograniczona: 30 osób

Wiek uczestników: 7 + (dziecko musi samodzielnie i sprawnie poruszać się rowerem, w kajaku płynie z rodzicem/opiekunem))

Dojazd, ubezpieczenie i prowiant na drogę we własnym zakresie.
 
kontakt: Messenger/ Dolnośląska Kraina Rowerowa lub e-mail: dolnoslaskakrainarowerowa@gmail.com
 
Zakup biletów poprzez wpłatę na konto Stowarzyszenia przed wydarzeniem, po uprzednim mailowym zgłoszeniu u organizatora. W mailu zwrotnym prześlemy dane organizacyjne oraz numer konta do wpłaty. Każdy uczestnik otrzyma też potwierdzenie uiszczenia opłaty (faktura).
 
Organizator zastrzega sobie zmianę trasy w razie niskiego stanu wody lub odwołanie wydarzenia ze względu na zbyt niską liczbę zgłoszeń lub inne wydarzenia niezależne od organizatora
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...