Aktualności

Wyszkoliliśmy 12 osób z regionu - na instruktorów turystyki kwalifikowanej - rowerowej.

Kurs instruktora turystyki kwalifikowanej został zrealizowany w dniach 10-11 czerwca w Kuźniczysku, w ramach współpracy z fundacją #POLSKA NA ROWERZE/ Projekt 80 Rowerów. Szkolenie prowadził Marcin Kozioł, który na co dzień zajmuje się organizcją wyjazdów rowerowych po Polsce oraz świecie.

 

 

W ramach dwudniowego kursu uczestnicy - lokalni przedsiębiorcy, aktywiści, pracownicy samorządów i OSiRów, których łączy rowerowa pasja - pierwszego dnia szkolili się z przepisów dot. organizacji wycieczek i rajdów, a drugiego dnia zdawali egzamin praktyczny podczas zaplanoanej przezsiebie wycieczki rowerowej. 

 

 

Zdobyta wiedza i kwalifikacje zostaną wykorzystane podczas organizowanych przez instruktorów wycieczek i rajdów rowerowych.

Wszyscy zdali egamin śpiewająco, a certyfikat i legitymację otrzymają w październiku 2022, poczas uroczystego spotkania. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...