Aktualności

Kolejnych 14 organizatorów lokalnych wydarzeń rowerowych przeszło kurs na instruktora turystyki kwalifikowanej.

Kurs instruktora turystyki kwalifikowanej został zrealizowany w ramach współpracy z fundacją #POLSKA NA ROWERZE/ Projekt 80 Rowerów. Szkolenie odbyło się w dniach 19-20 października w Borówku, w gm. Prusice. 

 

 

Szkolenie prowadził Marcin Kozioł, który na co dzień zajmuje się organizcją wyjazdów rowerowych po Polsce oraz świecie. W ramach dwudniowego kursu uczestnicy - lokalni przedsiębiorcy, aktywiści, pracownicy samorządów i OSiRów, których łączy rowerowa pasja - pierwszego dnia szkolili się z przepisów dot. organizacji wycieczek i rajdów, a drugiego dnia zdawali egzamin praktyczny podczas zaplanoanej przezsiebie wycieczki rowerowej. 

 

 

Zdobyta wiedza i kwalifikacje zostaną wykorzystane podczas organizowanych przez instruktorów wycieczek i rajdów rowerowych.

Wszyscy zdali egamin śpiewająco, a certyfikat i legitymację otrzymają 21 października 2022, poczas uroczystości wręczenia certyfikatów w Żmigrodzie. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...