Aktualności

W dniu 13 grudnia uczestniczyliśmy w spotkaniu dot. współpracy w zakresie promocji sąsiadujących ze sobą samorządów. Gospodarzem spotkania była gmina Żmigród.

Sąsiedzkie spotkania stają się już tradycją. Dzięki współpracy łatwiej jest planować indywidualne oraz wspólne przedsięwzięcia, promować nawzajem swoją ofertę kulturalną i rekreacyjną wśród mieszkańców, pokonywać trudności organizacyjne, logistyczne czy sprzętowe a przede wszystkim planować tak, by się oferty uzupełniały a nie konkurowały ze sobą. 

Gospodarzem spotkania była gmina Żmigród, na zaproszenie odpowiedzieli przedstawiciele gminy Wisznia Mała oraz Rawicz, z sąsiedniej Wielkopolski. Ze względu na przedświąteczny okres uczestnicy obficie obdarowali się nawzajem swoimi świątecznymi i nie tylko materiałami promocyjnymi.

My, jako Dolnośląska Kraina Rowerowa, mieliśmy okazję przedstawić nasze zamierzenia wydawnicze, promocyjne i eventowe w roku 2018 i omówić zakres współpracy. Uczestnicy dowiedzieli się o opublikowanym w dn. 12.12.2017 portalu www.dolnoslaskakrainarowerowa.pl oraz otrzymali jeszcze ciepły kalendarz rowerowy 2018, który przyjechał z drukarni prosto do żmigrodzkiego urzędu. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...