Aktualności

Wystarczy odwiedzić 7 z 34 Miejsc Przyjaznych Rowerzystom i przesłać nam komplet zdjęć. Losowanie nagród 22 września podczas Międzynarodowego Dnia Bez Samochodu w Żmigrodzie.

Kochasz jeździć rowerem? Zachwyca się Dolnośląska Kraina Rowerowa? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie szlakiem Miejsc Przyjaznych Rowerzystom.

 

 

Odwiedź w czasie wakacji co najmniej 7 MPR-ów (ich wykaz znajdziesz na naszej stronie:  http://dolnoslaskakrainarowerowa.pl/artykul/87/zapraszamy-do-udzialu-w-wakacyjnym-konkursie), zrób zdjęcie, na którym widać Ciebie, Twój rower oraz Miejsce Przyjazne Rowerzystom (musi być widoczne na zdjęciu, że jest to konkretny obiekt z certyfikatem MPR – np. budynek z nazwą w tle) i prześlij nam komplet co najmniej 7 zdjęć (po max. 1 z każdego MPR) lub więcej, o ile odwiedzisz więcej miejsc niż zakładane minimum, do 20 września 2018 na adres dolnoslaskakrainarowerowa@gmail.com (ze swojej skrzynki lub za pośrednictwem www.wetransfer.com). Wraz ze zdjęciami prosimy o podanie: imienia i nazwiska autora, kontaktu mailowego i telefonicznego, adresu pocztowego na terenie Polski, informację o zgodzie na bezpłatne wykorzystanie zdjęć i publikację wizerunku („Zgadzam się na bezpłatne wykorzystanie zdjęć i publikację wizerunku w ramach działań promocyjnych prowadzonych przez organizatora konkursu”. Miejsce, data, podpis).

Zdjęcia muszą być w dobrej jakości, wyraźne (ostre), w rozdzielczości umożliwiającej ich publikacje. Zdjęcia będą pokazane na prowadzonych przez nas profilach Facebook i wykorzystane w publikacjach promocyjnych dot. turystyki rowerowej w Dolnośląskiej Krainie Rowerowej*.

Spośród autorów zdjęć, którzy spełnią wymogi konkursu dot. pożądanej ilości i jakości zdjęć, rozlosujemy nagrody rzeczowe, np. koszulki, kubki, mapy rowerowe, gadżety rowerowe i inne nagrody ufundowane przez sponsorów – Miejsca Przyjazne Rowerzystom. Losowanie odbędzie się w ramach obchodów Europejskiego Dnia Bez Samochodu w dn. 22.09.2018 w Żmigrodzie. Uczestnicy zostaną wcześniej poinformowani mailowo o zakwalifikowaniu się do losowania.

Regulamin konkursu:

  1. Organizatorem konkursu jest biuro Stowarzyszenia Gmin Turystycznych Wzgórz Trzebnickich i Doliny Baryczy z/s w Żmigrodzie, ul. Wrocławska 12 (biuro w Zespole Pałacowo-Parkowym), działające na rzecz promocji obszaru jako Dolnośląskiej Krainy Rowerowej. 
  2. Celem konkursu jest popularyzacja i promocja Miejsc Przyjaznych Rowerzystom (MPR)**, rekreacji i turystyki rowerowej na obszarze Dolnośląskiej Krainy Rowerowej*.
  3. Aby zakwalifikować się do losowania należy przesłać po 1 zdjęciu każdego odwiedzonego obiektu MPR, nie mniej niż 7. Wolno przesyłać jedynie zdjęcia własnego autorstwa. Wysłanie zdjęcia jest jednoznaczne z akceptacją publikacji na naszym profilu FB w ramach konkursu oraz nieodpłatnego i nieograniczonego w czasie wykorzystania zdjęcia na cele promocji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom (MPR), turystyki i rekreacji rowerowej w Dolnośląskiej Krainie Rowerowej, z każdorazowym podanie nazwiska lub pseudonimu autora.
  4. Do dnia 20 września 2018 czekamy na fotografie internautów. E-mail/transfer musi zawierać komplet zdjęć, opis miejsc uwiecznionych na zdjęciach (prosimy podawać nazwy podmiotów wg listy z naszej www), imię i nazwisko autora, jego dane teleadresowe – e-mail i numer telefonu oraz adres do wysyłki w przypadku zdobycia nagrody w konkursie. Uwaga: gadżety będzie można odebrać osobiście w dniu losowania lub później w biurze Organizatora. Gadżety mogą być wysyłane wyłącznie na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej.
  5. Zdjęcia należy wysłać w terminie trwania konkursu na adres dolnoslaskakrainarowerowa@gmail.com (e-mailem lub za pośrednictwem  www.wetransfer.com ) - w tytule wpisując "Konkurs wakacyjny".
  6. O tym czy zdjęcia zakwalifikują się do konkursu (spełnią kryteria formalne) decyduje biuro Organizatora. Biuro będzie informowało uczestników mailowo o zakwalifikowaniu zdjęć do losowania.
  7. Pomiędzy uczestnikami zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez Organizatora, np. koszulki, torby bawełniane, kubki, mapy oraz sponsorów. Losowanie odbędzie się podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Bez Samochodu, które odbędzie się 22 września 2018 w Żmigrodzie.
  8. Biuro zastrzega sobie możliwość przyznania nagród lub odwołania konkursu w przypadku niewystarczającej ilości uczestników lub innych niezależnych od Organizatora okoliczności.
  9. Informacji nt. konkursu udziela biuro Organizatora. Prosimy o wysyłanie pytań na adres: dolnoslaskakrainarowerowa@gmail.com

* Dolnośląska Kraina Rowerowa: http://dolnoslaskakrainarowerowa.pl/o-nas

** Miejsca Przyjazne Rowerzystom: http://dolnoslaskakrainarowerowa.pl/artykul/70/miejsca-przyjazne-rowerzystom-2018

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!!!

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...