Wydarzenia

Organizatorzy wydarzenia - Stowarzyszenie „Nartorolki Doliny Baryczy” - serdecznie zapraszają na to niecodzienne wydarzenie, którego celem jest, poza sportową frajdą, zebranie środków na leczenie Piotra Truszkowskiego z Korzeńska w gminie Żmigród. 

Udział nie wymaga wcześniejszych zapisów, uczestnicy wypełniają stosowny formularz zgłoszeniony na starcie rajdu. Liczba uczestników jest ograniczona do 150 osób. 

Zbiórka: Zespół Pałacowo - Parkowy w Żmigrodzie - prosimy o przybycie co najmniej na 30 minut przed planowanym startem.

Start: 09:30 spod ZPP w Żmigrodzie, ul. Zesłańców SybiruTrasa: ok. 60 km drogami rowerowymi do Gruszeczki, następnie asfaltem przez Rudę Sułowską, Grabówkę, Olszę, Rudę Żmigrodzką do Żmigrodu. Na trasie zaplanowane są postoje. 

Uczestnik rajdu w trakcie jego trwania zobowiązany jest do noszenia kasku, rękawic ochronnych i odpowiedniego stroju oraz przestrzegania zasad ruchu drogowego i bezpieczeństwa.

Uczestnik startuje wyłącznie na własną odpowiedzialność i ponosi związane z tym ryzyko. W formularzu zgłoszeniowym podpisywanym na starcie oświadcza, że stan zdrowia zezwala mu na udział w tym wydarzeniu. 


 MAPKA TRASY:

 

Gmina

Żmigród

Zdjęcia

Aplikacja mobilna

Pobierz bezpłatną
aplikację na
smartfony

App Store Google Play
Phones
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...