Aktualności

19 cze 2024

XXVI Zwyczajne Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia GiP "Dolnośląska Kraina Rowerowa"

W dniu 18 czerwca 2024 odbyło się XXVI Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia, podczas którego ustępujący Zarząd otrzymał absolutorium oraz zostały wybrane Zarząd i Komisja Rewizyjna na kolejną kadencję 2024-2029.

więcej →
20 maj 2024

Bardzo udana wiosenna wyprawa rowerowa z DKR.Travel

Wyprawa była zorganizowana przez nasze Biuro Wypraw Rowerowych DKR.Travel i wzięło w niej udział 12 osób z całej Polski.

więcej →
15 maj 2024

Wręczenie certyfikatów #MIEJSCE PRZYJAZNE ROWERZYSTOM 2024/2025

W tym roku odbyły się 2 spotkania z usługodawcami - w Żmigrodzie oraz Miliczu.

więcej →
6 maj 2024

VII nabór do sieci #MIEJSCA PRZYJAZNE ROWERZYSTOM rozstrzygnięty

W tegorocznym, VII naborze, wpłynęło ponad 50 wniosków. 8 wniosków złożyły nowe podmioty.

więcej →
5 maj 2024

Harmonogram wycieczek rowerowych z przewodnikiem w ramach #Rowerowe Lato 2024

W roku 2024 zaplanowanych jest 6 wycieczek rowerowych, które są możliwe w tej formule dzięki dotacji otrzymanej z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

więcej →
5 maj 2024

REGULAMIN WYCIECZEK #ROWEROWE LATO 2024

Wszystkie osoby chcące wziąć udział w wycieczkach rowerowych z przewodnikiem są zobowiązane do zapoznania się z regulaminem. Zgłoszenie oznacza akceptację regulaminu.

więcej →
15 sty 2024

Zgłoś swoją usługę do sieci MIEJSC PRZYJAZNYCH ROWERZYSTOM

Zapraszamy usługodawców turystycznych działających na terenie Dolnośląskiej Krainy Rowerowej do ubiegania się o oznaczenie usługi jako przyjaznej rowerzystom. VII nabór zgłoszeń rozpoczął się 15 stycznia i trwa do 15 lutego 2024.

więcej →
2 sty 2024

Rozbudowa i modernizacja portalu dolnoslaskakrainarowerowa.pl

Dzięki dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki zmodernizowaliśmy portal i aplikację mobilną. Teraz jest to potężne źródło informacji umożliwiające zaplanowanie pobytu, głównie rowerowego. Strona ponadto posiada wersję angielską i niemiecką, będzie więc mogła służyć turystom zagranicznym.

więcej →
5 gru 2023

Podsumowaliśmy intensywny promocyjny rok i 5 lat budowania marki Dolnośląskiej Krainy Rowerowej.

W konferencji wzięło udział ponad 50 osób - włodarzy, przewodników rowerowych, członków organizacji i instytucji zaangażowanych w rozwój turystyki rowerowej na Dolnym Śląsku.

więcej →
8 lis 2023

Szkolenie dla przewodników rowerowych #4 w Zawoni #MojeDolnośląskie

Ostatnie w tym roku szkolenie dla przewodników rowerowych w ramach cyklu szkoleń organizowanych dzięki dotacji z UMWD na upowszechnianie turystyki i promocji walorów turystycznych regionu. #MojeDolnośląskie

więcej →
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...