Aktualności

14 lis 2018

Nowa nazwa Stowarzyszenia

W dniu 13 listopada 2018 roku zmiana nazwy została przyjęta przez Krajowy Rejestr Sądowy we Wrocławiu, organ nadzorujący nasze Stowarzyszenie.

więcej →
8 lis 2018

Zostań MIEJSCEM PRZYJAZNYM ROWERZYSTOM - II nabór

Prowadzisz działalność usługową na terenie Dolnośląskiej Krainy Rowerowej? Twoimi gośćmi często są rowerzyści? A może mogliby być, ale nie przyjeżdżają? Jeśli spełniasz kryteria przyjazności dla rowerzystów, możesz ubiegać się o członkostwo w sieci wzajemnej promocji.

więcej →
24 wrz 2018

Podziękowania za wsparcie w organizacji DbS!

Wiele osób, organizacji i instytucji włączyło się w organizację I Dnia bez Samochodu w Dolnośląskiej Krainie Rowerowej. Serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

więcej →
24 wrz 2018

Po raz pierwszy świętowaliśmy Dzień bez Samochodu.

Imprezę, która otrzymała patronat Marszałka Województwa Dolnośląskiego, zorganizowaliśmy wspólnie z gminą Żmigród.

więcej →
5 wrz 2018

Przyjedź pociągem na Dzień bez Samochodu

Partner imprezy - Koleje Dolnośląskie SA uruchomią POCIĄG DO ROWEROWEJ KRAINY.

więcej →
24 sie 2018

Zapraszamy na obchody I Dnia bez Samochodu w Dolnośląskiej Krainie Rowerowej

Impreza ma być świętem wszystkich cyklistów, celebrujących rower, jako ekologiczny i tani środek lokomocji, w dodatku korzystnie oddziałujący na zdrowie i kondycję.

więcej →
14 sie 2018

Atrakcje podczas Dnia bez Samochodu w Dolnośląskiej Krainie Rowerowej

Impreza odbędzie się już 22.09. 2018 na terenie Zespołu Pałacowo - Parkowego. Zaplanowaliśmy wiele atrakcji w duchu zrównoważonego, przyjaznego ludziom środowisku transportu, sportu i rekreacji, zdrowego odżywiania się.

więcej →
12 lip 2018

Zapraszamy grupy rowerowe na Europejski Dzień bez Samochodu

Impreza odbędzie się 22 września w zespole pałacowo - parkowym w Żmigrodzie. Program jest w trakcie ustaleń, ale już teraz zapraszamy chętne grupy rowerowe do zgłaszania udziału w rajdzie gwiaździstym.

więcej →
22 cze 2018

Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie.

Wystarczy odwiedzić 7 z 34 Miejsc Przyjaznych Rowerzystom i przesłać nam komplet zdjęć. Losowanie nagród 22 września podczas Międzynarodowego Dnia Bez Samochodu w Żmigrodzie.

więcej →
27 maj 2018

Ochrona Danych Osobowych

KLAUZULA INFORMACYJNA

więcej →
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...