DROGI ROWEROWE W BUDOWIE:

Aktualizacja 31.05.2018:

Coraz bliżej ukończenia jest budowa drogi rowerowej z Wołowa do Mojęcic. 

 

 

Aktualizacja 15.05.2018:

Droga rowerowa Wołów -Mojecice w budowie. Władze gmin podjęły decyzję o wydłużenie drogi rowerowej od odcinka na wysokości szkoły społecznej po nasypie dawnej linii kolejowej do przejazdu kolejowego przy ul. Leśnej, który wcześniej nie był planowany. Ponieważ gmina nie posiada dofinansowania, będzie odcinek budowała w miarę posiadanych środków własnych; nawierzchnia drogi będzie z szutru. 

Aktualizacja 28.03.2018:

Postępują prace budowlane na drodze rowerowej trasą dawnej linii kolejowej z Wołowa do Mojęcic. Będzie wykonana w nawierzchni asfaltowej o szerokości 3,5 m. I etap z Wołowa do Mojęcic ma się zakończyć do czerwca 2018 a II etap z Mojęcic do Lubiąża końca roku 2018.

(zdj. FB Maciej Nejman)

***

Aktualizacja 15.02.2018:

Na ścieżce rowerowej Wołów - Mojęcice pojawiły się pierwsze konstrukcje wiat. Miejsca odpoczynku turystów będą również wyposażone w niezbędny sprzęt do naprawy rowerów.

 

***

Prace budowlane na odcinku Wołów - Lubiąż rozpoczną się w roku 2018. Planowane zakończenie w lipcu 2018. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...